Tutunabilmeyi Başarmak

Tutunabilmeyi Başarmak Doğubayazıtlı Şair ve Yazar Esra CAN’nın Kaleminden Tutunmak için bütün çaba; kimi paraya kimi hayata kimi ise insana ve herşeyden önce hayallerine, imkan ve imkansızlığı yaratan dünya değil insanın kendisi ve imkandan yararlanan imkansızlıktan ise kâhr olan yine insanın tâ kendisi. Sorsan, herkesin bir hayat hikayesi var; kayıpları, başarıları, zira imkanları ve imkansızlıkları..

Tutunabilmeyi Başarmak
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Tutunabilmeyi Başarmak

Doğubayazıtlı Şair ve Yazar Esra CAN’nın Kaleminden

Tutunmak için bütün çaba; kimi paraya kimi hayata kimi ise insana ve herşeyden önce hayallerine, imkan ve imkansızlığı yaratan dünya değil insanın kendisi ve imkandan yararlanan imkansızlıktan ise kâhr olan yine insanın tâ kendisi. Sorsan, herkesin bir hayat hikayesi var; kayıpları, başarıları, zira imkanları ve imkansızlıkları vardır.

Bana sorarsanız benim için imkan hep vardır sağlikli olmakla, vâr olmakla, hayatta kalmak ve en önemlisi hayal kurabilmekle hiç bir imkânsızlık karşımda dikilip beni yolumdan alıkoyamaz ilk etapta hayallerime tutunurum.!
Welhâsıl, hayaller sen kurduğun için vardır.

Onlara tutunabilmeyi başarırsan, evren hayallerin ile iş birliği yapar ve bütün imkânsızlıklar tuzlabuz olur kazanan sen,evren ve hayallerin olur.!

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın