Teknik Direktör Yusuf Tokuş İle Yollar Ayrıldı

Teknik Direktör Yusuf Tokuş İle Yollar Ayrıldı TFF 3’üncü Lig 2. Grup’ta mücadele eden Ağrı Spor, teknik direktör Yusuf Tokuş ile yollarını ayırdı. Yunus Tokuş Ağrı Spor İle çıktığı resmî 7 Lig maçında; 2 Galibiyet, 2 Beraberlik ve 3 Mağlubiyet sonucuyla 8 Puan ile 10.sırada yer aldı. Ziraat Türkiye Kupasında ise 3 galibiyet alarak 3…

Teknik Direktör Yusuf Tokuş İle Yollar Ayrıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Teknik Direktör Yusuf Tokuş İle Yollar Ayrıldı

TFF 3’üncü Lig 2. Grup’ta mücadele eden Ağrı Spor, teknik direktör Yusuf Tokuş ile yollarını ayırdı.

Yunus Tokuş Ağrı Spor İle çıktığı resmî 7 Lig maçında; 2 Galibiyet, 2 Beraberlik ve 3 Mağlubiyet sonucuyla 8 Puan ile 10.sırada yer aldı. Ziraat Türkiye Kupasında ise 3 galibiyet alarak 3. Tur’a çıkma şansı yakaladı.

Ağrı Spor Başkan’ı Mehmet Yıldırım, son haftalarda alınan olumsuz neticeler sonrasında bugün teknik direktör Yusuf Tokuş’la bir araya geldiklerini ve bu toplantıda görevi bırakma kararı çıktığını söyledi.

Yıldırım, bugün yaptıkları görüşmeler sonrasında tecrübeli teknik adamla yollarını ayırdıklarını belirterek, “Son haftalarda aldığımız olumsuz sonuçlar neticesinde bugün bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptık. Yaptığımız görüşmeler sonrasında hocamızla yollarımızı ayırdık.

Görev yaptığı sürece gerek kişiliği, gerekse takımımıza katkı sağlamak amacıyla verdiği uğraşları takdirle takip ettiğimiz Yusuf Tokuş hocamız ve ekibine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

Başkan Yıldırım, takımın başına gelecek isim için de ince eleyip sık dokuyacaklarını ve en kısa sürede de bu ismi kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

AĞRI SPOR KULÜBÜ BARİKAT 04 Genç Tayfa Diriliş 04

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın