Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Şampiyon Oldu

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Şampiyon Oldu Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında il birincisi olan voleybol takımı sporcularını makamında kabul etti. Ağrı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında şampiyon olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı sporcuları, Milli Eğitim Şube Müdürü..

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Şampiyon Oldu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Milli Eğitim Müdürlüğü Şampiyon Oldu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında il birincisi olan voleybol takımı sporcularını makamında kabul etti.

Ağrı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında şampiyon olan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı sporcuları, Milli Eğitim Şube Müdürü Kutbeddin Kaya ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’i makamında ziyaret etti.

Sporcuları tek tek tebrik eden Tekin, sporcularla bir süre sohbet etti.

Tekin; “Eğitim-öğretimde olduğu gibi sosyal ve kültürel faaliyetlerde de öğretmenlerimiz çok başarılı ve gayretliler. Biz her zaman öğretmenlerimizin arkasında, yaptıkları her güzel faaliyette onları destekleyecek ve yanlarında olacağız. Hepsini tek tek tebrik ediyorum. Kurum olarak birçok başarıya imzaya atacağımıza inanıyorum. Gerek okul sporlarında gerekse öğretmenlerimize yönelik sportif ve kültürel faaliyetlerde güzel çalışmalar yapacağız.”dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın