Golcü 10 Numara Emrah Bedir Ağrı Spor’da

Golcü 10 Numara Emrah Bedir Ağrı Spor’da TFF 3.Lig 2. Gurup takımlarından Ağrı Spor yeni sezon için Silivri Spor’dan başarılı golcü Emrah Bedir’i transfer etti. Emrah Bedir, 1988 yılında Ağrı’nın Patnos ilçesinde doğdu. Futbola ilk kez Anamur Belediyespor alt yapısında başladı. 16 yaşında Denizlispora transfer oldu. Bir süre Denizlispor ve Osmaniyespor alt yapısında top koşturduktan..

Golcü 10 Numara Emrah Bedir Ağrı Spor’da
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Golcü 10 Numara Emrah Bedir Ağrı Spor’da

TFF 3.Lig 2. Gurup takımlarından Ağrı Spor yeni sezon için Silivri Spor’dan başarılı golcü Emrah Bedir’i transfer etti.

Emrah Bedir, 1988 yılında Ağrı’nın Patnos ilçesinde doğdu. Futbola ilk kez Anamur Belediyespor alt yapısında başladı. 16 yaşında Denizlispora transfer oldu. Bir süre Denizlispor ve Osmaniyespor alt yapısında top koşturduktan sonra, Adana Demirspor’a transfer oldu.

Profesyonelliğe Geçiş

Emrah Bedir, 17 yaşında ilk kez Adana Demirspor formasıyla profesyonelliğe merhaba dedi. Henüz 17 yaşındakiyken 2.ligde 2 gol kaydederek gelecek vaat eden bir futbolcu olduğunu gösterdi. Ardından Adıyamanspora kiralık olarak gitti. Sezon sonu tekrar Adana Demirspora geri geldi. 2 yıl daha Adana Demirsporda top koşturduktan sonra Adana’nın bir diğer takımı olan Adanaspora transfer oldu.

Emrah Bedir 4 yıllık Adanaspor macerasının ardından sırasıyla; Adıyaman, Altay, Çubukspor, Sarayköyspor, Kartalspor, Zonguldak kömürspor, Erzinspor, Sivas Belediyespor, Osmaniye ve bu sezon Silivrispor formalarını giydi.

TFF 1. Ligde : 22
TFF 2. Ligde:182
TFF 3. Ligde:94 maça çıkan başarılı golcü profesyonel kariyeri boyunca 85 gol kaydetti.

Transferin her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın