Futbol’da Şampiyon Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi

Futbol’da Şampiyon Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi Ağrı’da Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. 2019-2020 Yılı Okul Sporları faaliyet programı çerçevesinde Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 10 takım ve 180 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Turnuvanın final müsabakası Merkez Vali Lütfi Yiyenoğlu Şehir..

Futbol’da Şampiyon Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Futbol’da Şampiyon Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi

Ağrı’da Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.

2019-2020 Yılı Okul Sporları faaliyet programı çerçevesinde Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 10 takım ve 180 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Turnuvanın final müsabakası Merkez Vali Lütfi Yiyenoğlu Şehir Stadyumunda Ağrı 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi arasında oynandı.

Oldukça çekişmeye sahne olan müsabaka sonucunda Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi rakibini 3-2’lik skor ile geçerek şampiyonluğa uzandı.

Müsabakalar sonunda dereceye giren okul takımlarının kupa ve madalyaları; Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, Spor Şube Müdürü Cemil Budak ve okul idarecileri tarafından takdim edildi.

Dereceye Giren Okullar
Erkeklerde
1.Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lises

2.15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
3.Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi
4.Özel Doğa Koleji Lisesi

Kızlarda
1.Spor Lisesi
2.Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

Doğubayazıt Savaş Ay Anadolu Lisesi gruplarda Ağrı’yı temsil etmeye hak kazandı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın