Emrah Tacir, Ağrı Spor’a İlaç Gibi Geldi.!

Emrah Tacir, Ağrı Spor’a İlaç Gibi Geldi.! 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Ağrıspor grupta oynadığı 20 maçta 28 puan toplayarak play-off kalmak için mücadelesini sürdürüyor. Ağrıspor devre arasında Vanspor Fk’dan kadrosuna kattığı Emrah Tacir Ağrıspor’a hayat veriyor. Emrah Tacir, Ağrıspor forması ile 4 maça çıktı ve takımı adına 2 gol kaydetti. Emrah Tacir’in attığı..

Emrah Tacir, Ağrı Spor’a İlaç Gibi Geldi.!
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Emrah Tacir, Ağrı Spor’a İlaç Gibi Geldi.!

3. Lig 2. Grupta mücadele eden Ağrıspor grupta oynadığı 20 maçta 28 puan toplayarak play-off kalmak için mücadelesini sürdürüyor.

Ağrıspor devre arasında Vanspor Fk’dan kadrosuna kattığı Emrah Tacir Ağrıspor’a hayat veriyor. Emrah Tacir, Ağrıspor forması ile 4 maça çıktı ve takımı adına 2 gol kaydetti. Emrah Tacir’in attığı goller Ağrıspor’a puanlar kazandırdı.

Ağrıspor’un deplasmanda Payaspor ile 1-1 kaldığı maçta Ağrıspor’un beraberlik golünü Emrah Tacir atmıştı. Ağrıspor’un geçtiğimiz hafta sonu Cizrespor’u deplasmanda 1-0 mağlup ettiği maçta Emrah Tacir maçın son dakikalarında takımına galibiyeti getiren golü attı. Ağrı sporun sahsında 3-0 kazandığı Fethiye spor maçında kilidi açan golün de asistini yapmıştı.

Emrah Tacir, geçtiğimiz sezon Vanspor Fk’nın 2. Lige yükselmesinde pay sahibi olmuştu. Emrah Tacir geçtiğimiz sezon devre arasında Vanspor Fk’ya katılmış ve oynadığı 17 maçta takımı adına 3 gol atıp play off maçlarında 2 öne asist yaparak Vanspor Fk’nın 2. Lige yükselmesinde önemli pay sahibi olmuştu.

Başarılı futbolcu Emrah Tacir’i tebrik ederiz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın