Denİz Budak Taraftarlardan Destek İstedi

Denİz Budak Taraftarlardan Destek İstedi Ağrı Spor Basın sözcüsü Deniz Budak, Pazar günü oynanacak olan Kocaelispor maçı öncesi taraftarlardan destek istedi. Şampiyonluk için önemli olan Kocaeli maçında galibiyete şartlandık diyen Deniz Budak “Yönetim ve teknik ekip, üstüne düşeni yapmaya gayret ediyor. Futbolun olmazsa olmazı taraftardır. Ne kadar iyi takım kurarsanız kurun, taraftarla bütün olamadıktan sonra,..

Denİz Budak Taraftarlardan Destek İstedi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Denİz Budak Taraftarlardan Destek İstedi

Ağrı Spor Basın sözcüsü Deniz Budak, Pazar günü oynanacak olan Kocaelispor maçı öncesi taraftarlardan destek istedi.

Şampiyonluk için önemli olan Kocaeli maçında galibiyete şartlandık diyen Deniz Budak “Yönetim ve teknik ekip, üstüne düşeni yapmaya gayret ediyor. Futbolun olmazsa olmazı taraftardır. Ne kadar iyi takım kurarsanız kurun, taraftarla bütün olamadıktan sonra, başarı gelmesi çok az olur. Biz, futbolcularımız, teknik ekibimiz ve yönetim olarak yine Şampiyonluğa inandık. Şimdi bu takıma taraftarımızın destek olmasını istiyoruz.

Bu hafta konuğumuz grubumuzda lider olan takımdır. Her zaman yanımızda hissettiğimiz taraftarımızı bu maçta da yanımızda görmek istiyoruz. Taraftarımız bizimle olursa inanıyoruz ki takımımız üst sıraları zorlayacaktır. İnanıyoruz ki taraftarımızın desteği ile bu takım play off oynayacaktır. Bir bütün olup iyi işler yapmak istiyoruz.” dedi.

Başarının taraftar desteğiyle geleceğini ifade eden Budak, “Bu takımda kahraman yok kahramanlar var. En büyük avantajımız budur. Biz büyük aileyiz. Bir olursak iyi işler yapıyoruz. Bu ligde diri olursak, mücadeleci olursak, başarı geliyor. Bütün paydaşlar olarak biz bir bütün olduk. İnşallah böyle de devam eder. O yüzden Ağrı top yekun Pazar günü oynanacak olan maça gelerek destek olmalıdır.

Herkes şehrinin takımına destek için sahadaki yerini almalıdır ” diye konuştu

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın