Başkan Yıldırım’dan Ağrı’lı İş Adamı Üzeyiroğlu Hakkında Açıklama

Başkan Yıldırım’dan Ağrı’lı İş Adamı Üzeyiroğlu Hakkında Açıklama Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım Katıldığı Ağ Medya canlı yayınında Ağrı’lı İş Adamı Yılmaz Üzeyiroğlu hakkında sorulan soruyu cevapladı. Son günlerde sıkça sorulan ve yeniden gündem yaratılmaya çalışılan Ağrılı sözde iş adamı Yılmaz Üzeyiroğlunun demeçleri üzerine bu açıklamayı yapma gereğini elzem buldum. Kendisinin Ağrı Spor yönetim ve..

Başkan Yıldırım’dan Ağrı’lı İş Adamı Üzeyiroğlu Hakkında Açıklama
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Yıldırım’dan Ağrı’lı İş Adamı Üzeyiroğlu Hakkında Açıklama

Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım Katıldığı Ağ Medya canlı yayınında Ağrı’lı İş Adamı Yılmaz Üzeyiroğlu hakkında sorulan soruyu cevapladı.

Son günlerde sıkça sorulan ve yeniden gündem yaratılmaya çalışılan Ağrılı sözde iş adamı Yılmaz Üzeyiroğlunun demeçleri üzerine bu açıklamayı yapma gereğini elzem buldum.

Kendisinin Ağrı Spor yönetim ve taraftarlarına vermiş olduğu 1 milyon TL değerinde 2 adet futbolcu alacağı sözü malümünüz uzun süre gündem olmuştur. Sürecin ilerleyişi ise tam bir fiyaskodan ibarettir.

Bahse konu olan futbolculardan biri 3. Ligden düşüp Bölgesel Amatör Lig futbol takımlarından Fatsa Spor’a 10 bin TL gibi cüzi bir miktara transferi yapılmışken bir diğer futbolcu ise Hamza Hamzaoğlu referansı ile takımımıza getirileceği öne sürülmüş olan adı sanı ve piyasası belli olmayan biridir.

Böyle güçlü bir referansın doğruluğunu kanıtlamak amacıyla Sayın Hamza Hamzaoğlu ile bizzat görüşme fırsatı bulmuş ancak böyle bir durumun tamamen yalan olduğu, kendisinin isminin böyle bir rant oyununda zikredildiği gerçeği ile yüzleştik, Hamza Hamzaoğlu da bu konu nedeniyle rahatsızlığını dile getirmiştir.

Yaşanan bu saçmalıklarla, futbol piyasasından ilgisiz olmasının yanı sıra büyük kulübümüzün, taraftarlarımızın ve insanımızın zekasıyla dalga geçer tavırlar takınmıştır.

Değeri 10 bin TL olan futbolcuyu 1 Milyon etiketi ile reklam argümanı olarak kullanmak isteyen Üzeyiroğlunun tavrı kulübümüze zarardan başka bir şey katmayacağı durumundan bahse konu futbolcuyu ne taraftarlarımız ne de yönetimimiz kabul etmemiştir.

Bunun bir reklam oyunu olduğu da aşikardır. Yapılmak istenen bu değerdeki bir futbolcunun 1 milyon değerinde olduğu izlenimi yaratmaktır.

Ayrıca yakın geçmişte yapılan bir canlı yayının ise bu şahıs tarafından manipüle edilip Barikat04 taraftar grubumuzun mensuplarının açık tehdit mesajları aldığına şahitlik ettik.

Gençlerimizin soracağı sorulardan kaçmak amacıyla birtakım hezeyanlar içerisine girmekle kalmamış şahsi sosyal medya hesaplarından yakışı kalmayan ifadeler kullanma cüreti göstermiştir.

Ağrı Spor kulübü olarak her daim taraftarımızın yanında olduğu ve destekçisi olacağımızı duyurmak istiyoruz.

Spor kulübümüzün bu tür çirkin oyunlara alet edilmesinden duyduğumuz rahatsızlığı taraftalarımızla da paylaşma gereği hissettik.

Ağrı Spor Kulübü Başkanı
Mehmet Yıldırım

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın