Başkan Yıldırımdan Açıklama

Başkan Yıldırımdan Açıklama TFF 3. Lig 2. grupta mücadele edecek olan Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım, 2020-2021 futbol sezonu öncesi transfer çalışmaları hakkında yazılı açıklama yaparak destek sözü verenlere sitem etti. Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; KAMUOYUNA 2020-2021 sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldığı hepimizce malum. Taraftarımız ve büyük AĞRI..

Başkan Yıldırımdan Açıklama
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Yıldırımdan Açıklama

TFF 3. Lig 2. grupta mücadele edecek olan Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım, 2020-2021 futbol sezonu öncesi transfer çalışmaları hakkında yazılı açıklama yaparak destek sözü verenlere sitem etti.

Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;

KAMUOYUNA
2020-2021 sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldığı hepimizce malum. Taraftarımız ve büyük AĞRI halkına karşı mahçup durumdayım. Elimden gelenin en iyisini yaptığımı bilmenizi isterim.

Tüm bunların yanında; bedenen ve ruhen çok yıprandığımı bilmenizi isterim. Şehrimizin markası, kültür elçisi, AĞRISPORUMUZ için çalmadık kapı bırakmadım.

İlimize yakışır bir takım yapmak için var gücümle çalışmaktayım. ilimizin siyasi ve bürokrasisiyle son kez görüşüp halkımızın taleplerini ileteceğim.

Yaptığımız çalışmalar ve transferler hakkında camiamız ve büyük AĞRI halkına detaylı bir rapor sunacağım. Şimdilik bunu bilmenizi isterim ki çok yanlız kaldım, yoruldum ve yıprandım, gerekirse evimi satar yinede sizlerin umutlarıyla oynamam, hayallerinizi çalmam ve çaldırmam.

Kamuoyuna saygı ve sevgilerimle.
Ağrıspor Kulüp Başkanı
Mehmet Yıldırım

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın