Başarının Adı Seyit Gazanfer

Başarının Adı Seyit Gazanfer Seyit Gazanfer, geçen yıl 1. Devre BAL 1. Grup takımlarından düşme potasında yer alan Diyarbakır Yol spor forması giyiyordu. Ağrı spor genel menajeri Emrah Özdemir onu ilk kez Ağrı – D. Yol maçında keşfediyor ve Yönetimi hocayı ikna edip Ağrı spora transfer ettiriyor. Devre Ağrı spor formasıyla hemen hemen her maçta..

Başarının Adı Seyit Gazanfer
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başarının Adı Seyit Gazanfer

Seyit Gazanfer, geçen yıl 1. Devre BAL 1. Grup takımlarından düşme potasında yer alan Diyarbakır Yol spor forması giyiyordu. Ağrı spor genel menajeri Emrah Özdemir onu ilk kez Ağrı – D. Yol maçında keşfediyor ve Yönetimi hocayı ikna edip Ağrı spora transfer ettiriyor.

  1. Devre Ağrı spor formasıyla hemen hemen her maçta forma giyen Seyit Gazanfer, mücadelesiyle süratiyle Tüm taraftar onu bağrını basıyor. Ağrı spor şampiyon olup 3. Lige yükseliyor.

Ağrı spor 3. Lige yükseldi! Akabinde yeni bir tartışma konusu başlıyor. Seyit 3. Ligde yapabilir mi? Yönetim içinde Bu tartışmalar sürerken Seyit’i Ağrı’ya kazandıran Emrah Özdemir yine devreye giriyor: ”Seyit henüz genç ne olursa olsun onu bu kadroda tutmalıyız ” deyip zor bela yönetimi ikna ediyor.

Genç Sağbekin 3. Lig macerası başlıyor ;

  1. Ligde Seyit yapabilecek mi sorusu sorulurken, Seyit bir anda takımının en istikrarlı en çok mücadele eden futbolcusu oluyor. Kontra ataklara çıkarken attığı deparlar, geri dönüşlerde stoperlere verdiği destek kısaca bir sağbekin yapabileceğinin fazlasını yapıyor.

Seyit bu güzel oynunu bu hafta bir de gol ile süsledi. Takımı Derince Belediyespor karşında mağlupken defanstan gelip beraberlik golünü kaydetti.

Yine tekrarlıyoruz; Algılar pratik düşünmenizin önündeki en büyük engellerdendir. BAL’da oynayan futbolcularınızı küçümsemeyin. Unutmayın bugün Premier ligi sallayan gururumuz Çağlar söyüncü de BAL liginde çıkan bir futbolcu.

Seyit Gazanfer’i Tebrik eder Başarılarının devamını dileriz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın