Ağrı’da Analig Badminton Grup Müsabakaları Sona Erdi

Ağrı’da Analig Badminton Grup Müsabakaları Sona Erdi Ağrı’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Badminton Grup Müsabakaları sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında “ANALİG Türkiye Badminton Grup Müsabakaları” Ağrı’da gerçekleşti. Müsabakalarda 10 erkek ve 8 kız takımı olmak üzere 18 takımdan..

Ağrı’da Analig Badminton Grup Müsabakaları  Sona Erdi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı’da Analig Badminton Grup Müsabakaları Sona Erdi

Ağrı’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Badminton Grup Müsabakaları sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi projesi kapsamında “ANALİG Türkiye Badminton Grup Müsabakaları” Ağrı’da gerçekleşti.

Müsabakalarda 10 erkek ve 8 kız takımı olmak üzere 18 takımdan 180 sporcu mücadele etti. 15 Nisan spor salonunda gerçekleşen grup müsabakalarında; Ağrı, Bingöl, Bitlis, Iğdır, Elazığ, Kars, Malatya, Muş, Van ve Tunceli’den 18 takım 180 sporcu ter döktü.

Dereceye giren takımların madalya ve katılım belgelerini Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Gençlik ve Spor Bakanlık temsilcisi Turgut Başar ve diğer katılımcılar tarafından takdim edildi.

Dereceye Giren iller
Bayanlar Doğu Anadolu Grup Birinciliği Sonuçları

A Grubu
1.Malatya / 2.Elazığ /3.Tunceli /4.Kars

B Grubu
1.Van / 2. Bingöl / 3. Ağrı /4. Iğdır

Erkekler Doğu Anadolu Grup Birinciliği Sonuçları
A Grubu
1.Malatya / 2. Muş / 3.Tunceli / 4.Kars

B Grubu
1.Van / 2. Ağrı /3. Elazığ

C Grubu
1.Bingöl / 2. Bitlis / 3. Iğdır

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın