Ağrı Spor’da Erol Yeşilbaş Dönemi

Ağrı Spor’da Erol Yeşilbaş Dönemi Ağrı Spor’da İskender Eroğlu’nun görevinden ayrılması ile boşalan Teknik Direktörlük görevine Sportif Direktör olarak Erol Yeşilbaş getirildi. Çalıştığı bir çok profesyonel takım altyapısında ve takımında sistemli çalışmaları ve şampiyonlukları ile tanınan Erol Yeşilbaş Sarı Lacivertli ekibin yeni Sportif Direktörü oldu. Liğde oynadığı 27 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 11..

Ağrı Spor’da Erol Yeşilbaş Dönemi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor’da Erol Yeşilbaş Dönemi

Ağrı Spor’da İskender Eroğlu’nun görevinden ayrılması ile boşalan Teknik Direktörlük görevine Sportif Direktör olarak Erol Yeşilbaş getirildi.

Çalıştığı bir çok profesyonel takım altyapısında ve takımında sistemli çalışmaları ve şampiyonlukları ile tanınan Erol Yeşilbaş Sarı Lacivertli ekibin yeni Sportif Direktörü oldu.

Liğde oynadığı 27 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 11 mağlubiyetle 32 puan toplayarak 10. sırada yer alan temsilcimiz , kalan maçlarına Erol Yeşilbaş yönetiminde çıkacak.

Erol Yeşilbaş kimdir?

Futbolcularla kurduğu başarılı iletişimi ile bilinen Erol Yeşilbaş UEFA Elit A Lisans sahibi olup Kartalgücü, K.Bulvarspor, Tuzlaspor, Sancaktepe Belediyespor ve Kartalspor’da görev yaptı.

Bir dönem Yeni Malatyaspor Teknik Sorumlusu Hikmet Karaman’ın Teknik Ekibinde maç ve oyuncu izlemede görevlendirilen Erol Yeşilbaş hocamıza yeni görevinde başarılar dileriz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın