Ağrı Spor Futbolcusu Tacir; Van Halkı Bunları Mutlaka Bilmeli

Ağrı Spor Futbolcusu Tacir; Van Halkı Bunları Mutlaka Bilmeli Ağrı Spor Futbolcusu Emrah Tacir’den Van Spor Kulüp Başkanı hakkında yaptığı Açıklama: “Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk geçen hafta yapılması planlanan fakat yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenen kongrenin sonunda benimle ilgili yapmış olduğu açıklamalar gerçeği yansıtmadığını ifade etmek isterim. Servet Yenitürk canlı yayında önündeki kağıtlarla yine..

Ağrı Spor Futbolcusu Tacir; Van Halkı Bunları Mutlaka Bilmeli
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor Futbolcusu Tacir; Van Halkı Bunları Mutlaka Bilmeli

Ağrı Spor Futbolcusu Emrah Tacir’den Van Spor Kulüp Başkanı hakkında yaptığı Açıklama:

“Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk geçen hafta yapılması planlanan fakat yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenen kongrenin sonunda benimle ilgili yapmış olduğu açıklamalar gerçeği yansıtmadığını ifade etmek isterim.

Servet Yenitürk canlı yayında önündeki kağıtlarla yine bişeyler yapmaya çalışıyor. Önündeki kağıtları fark ettiyseniz ayda bir harçlık veriyormuş gibi 3 bin 5 bin 2 bin TL gösterip ben Emrah Tacir’in bonservisini ödedim diyor.

İstanbulspor AŞ kulübüne ödemeniz gereken 100 Bin TL’nin 40 Bin TL’sini ödediniz. Geriye kalan 60 bin TL’yi 1970 Ağrıspor Külup Başkanı SN Mehmet Yıldırım İstanbul AŞ Kulübünü bizzat arayarak halletmiştir.
Bu gerçekleri öğrenmek için kongre gününüzde sn Başkanımız Mehmet Yıldırım’ı arayarak öğrenebilirsiniz.

Mağdur olmaktan bahsettiniz.

Ben sizinle mağdur oldum bunu bütün Türkiye biliyor. Antalya kampına geldiğimde liste de bile yokmuşum. Orada öğrendim. Hocamız bile Emrah Tacir seni beklemiyorduk dedi bana. Ayrıldı dediler derken, hayır hocam ayrılmadım bir yere gittiğim yok dedim. Çok sevindim gitmediğine diyerek sorun yok o zaman diyerek antremana başladık.

Lütfen doğruyu konuşun

Aradınız ve seni istemiyoruz, seni isteyen takım varsa gidebilirsin dedikten sonra bende ödememi yaparsın ben de ayrılırım dedim. Bunu dememle kadro dışısın otelden ayrıl, Van’da altyapı ile çıkıcaksın dediniz. Sonra seninle ilgilenmiyorum seninle Deniz Müdür ilgilenir artık diyerek telefonu kapattınız.
Siz gidin millete araba, ev alın.
Bunları açıklayın.

Yalanlarınıza karnım tok benim. Ben en güzel günlerimi İstanbul spor AŞ kulübü olmak üzere siz yokken Vanspor Van halkıyla gördüm, yaşadım ve devam ediyorum . 1970 Ağrısporda çokta mutluyum. Siz gidin bir Vanlı olarak kendinize şuan yakışan takımınızı kendinize borçlandırdığınız paraları toplayın.
Sonra da bırakın doğru insanlar yönetsin, Van sevdalıları yönetsin. Van halkı yönetsin takımını.
Şimdi herkes yoluna gitmişken çamura sapladığın çıkmaza girdiğin bu dönemde beni ön plana atma. “

Van halkına saygılarımla

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın