Ağrı Spor Dayanışma Gecesinde Buluşuyor

Ağrı Spor Dayanışma Gecesinde Buluşuyor Ağrı Spor 26 Eylül Perşembe Günü Dayanışma Gecesi Düzenlencek. Ağrı Belediye Başkanı SAVCI SAYAN’ın organize ettiği, Sn.Valimiz Süleyman Elban ve Sn.Rektör Abdulhalik Karabulut’un katılımlarıyla 26 Eylül Perşembe gecesi saat 20:00 de İÇÜ OSMANLI Salonunda BEYAZ TV ekranlarında vefalı AĞRILILARLA buluşuyor. AĞRI ve AĞRISPORUMUZUN geleceği açısından hayati öneme sahip olan bu..

Ağrı Spor Dayanışma Gecesinde Buluşuyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor Dayanışma Gecesinde Buluşuyor

Ağrı Spor 26 Eylül Perşembe Günü Dayanışma Gecesi Düzenlencek.

Ağrı Belediye Başkanı SAVCI SAYAN’ın organize ettiği, Sn.Valimiz Süleyman Elban ve Sn.Rektör Abdulhalik Karabulut’un katılımlarıyla 26 Eylül Perşembe gecesi saat 20:00 de İÇÜ OSMANLI Salonunda BEYAZ TV ekranlarında vefalı AĞRILILARLA buluşuyor.

AĞRI ve AĞRISPORUMUZUN geleceği açısından hayati öneme sahip olan bu organizasyonda Türkiye ve Dünyanın dört bir yanında ikamet eden hemşehrilerimizi, kıymetli İş adamlarımızı ve büyüklerimizi forma satın alarak katkı sunmaya davet ediyoruz.

Fenerbahçe, Komşumuz Erzurumspor ve Kayserispor benzer bir organizasyonla ciddi destekler alıp önemli forma satış rakamları elde etmişlerdi, bu gün de biz Ağrılılar gücümüzü ortaya koyacağız.

Bu büyük ailenin değerli bir bireyi olarak elimizden ne geliyorsa ortaya koyacağız. Gün bizim günümüz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın