Ağrı Spor Cizre Spor Maçına Hazır

Ağrı Spor Cizre Spor Maçına Hazır Ağrı Spor, ligin 4. Haftasında. Hafta sonu evinde misafir edeceği Cizre Spor müsabakası için hazırlıklarını tamamladı. Sarı Lacivertli ekipte hedef mutlak 3 puan. TFF 3. Lig 2. Grupta 21 Eylül Cumartesi günü kendi evinde Şırnak temsilcisi Cizre Spor ile karşılaşacak olan Ağrı Spor, Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretinde hazırlıklarını..

Ağrı Spor Cizre Spor Maçına Hazır
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor Cizre Spor Maçına Hazır

Ağrı Spor, ligin 4. Haftasında. Hafta sonu evinde misafir edeceği Cizre Spor müsabakası için hazırlıklarını tamamladı. Sarı Lacivertli ekipte hedef mutlak 3 puan.

TFF 3. Lig 2. Grupta 21 Eylül Cumartesi günü kendi evinde Şırnak temsilcisi Cizre Spor ile karşılaşacak olan Ağrı Spor, Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretinde hazırlıklarını tamamladı. Son antrenmanını bugün Ağrı Vali Lütfü Yiğenoğlu stadyumunda yapan Sarı Lacivertli ekip, yarınki maç için takım tesisinde dinlenmeye geçti.

21 Eylül 2019 Cumartesi günü Ağrı Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı’nda oynanacak ve saat 15.00’da başlayacak olan Ağrı Spor – Cizre Spor müsabakasını Ankara bölgesi hakemlerinden Hakan Basık yönetecek.

TFF 3. Lig 4. Hafta müsabakası öncesinde Ağrı Spor ligde oynadığı 3 müsabakada aldığı 1 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle topladığı 4 puanla birlikte 9. Sırada yer aldı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın