Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım’dan Birlik Çağrısı

Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım’dan Birlik Çağrısı Ağrı Spor başkanı son üç maçta alınan yenilgi ve sosyal medyada yapılan eleştirilere Ağrı Spor kulübü sayfasına birlik, beraberlik çağrısı yaptı. Ağrı Spor Başkan Mehmet yıldırım yaptığı açıklamada; Değerli Ağrı Spor Sevdalıları,saygıdeğer hemşehrilerimiz son haftalarda aldığımız kötü sonuçlardan kaynaklı bu açıklamayı siz kıymetli halkımıza yapıyorum. Bildiğiniz üzere sezon..

Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım’dan Birlik Çağrısı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım’dan Birlik Çağrısı

Ağrı Spor başkanı son üç maçta alınan yenilgi ve sosyal medyada yapılan eleştirilere Ağrı Spor kulübü sayfasına birlik, beraberlik çağrısı yaptı.

Ağrı Spor Başkan Mehmet yıldırım yaptığı açıklamada;
Değerli Ağrı Spor Sevdalıları,saygıdeğer hemşehrilerimiz son haftalarda aldığımız kötü sonuçlardan kaynaklı bu açıklamayı siz kıymetli halkımıza yapıyorum.

Bildiğiniz üzere sezon başından bugüne kadar çok ciddi harcamalar yaparak, kaliteli bir futbol ekibi kurup bu şehri ve şehrimizin marka değeri Ağrı Spor’umuzu çok daha iyi yerlere getirmeyi hedefledik. Bunu yaparken yönetimimizle birlikte ince eleyip,sık dokuduk. Yönetimimizle birlikte sabahlara kadar transfer görüşmelerini sürdürdük. Gün geldi evimize gitmedik,gün geldi çoluğumuzu çocuğumuzu görmedik. Hiç bir zaman yaşadığımız bunca maddi manevi sıkıntıya rağmen geri adım atmadık. Çünkü bizler bu şehre söz verdik bu takımı layık olduğu yere getireceğiz.Benim gençlere sözüm var, benim bu şehre sözüm var ve ben bunca olumsuzluklara rağmen sözlerimin arkasındayım. Bu sene lige yeni katılmamız hasebiyle yer yer bazı sorunlar yaşadık fakat bunları birer tecrübe olarak alıp önümüze bakıyoruz. İleri ki süreçte çok daha büyük işler başaracağımızdan,bu şehrin yarınları için çok daha büyük çabalar sarfedeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Arma sevdalısı taraftarlarımızı bizlere ve Ağrı Spor’umuza sahip çıkmaya davet ediyorum. Sizlere söz veriyorum hep birlikte güzel günler göreceğiz. Zor günler geçiriyoruz fakat yine bizleri ayakta tutacak olan bizlerin birlikteliğidir. Çünkü her zaman dediğimiz gibi bizler çok büyük bir aileyiz. Şahsım ve yönetimimiz bu süreçten kurtulmak için gerekenleri yapmaktadır. Bu zorlu süreçte sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. Biliyorum ki her zaman yanımda oldunuz ve olmaya da devam edeceksiniz. Bunun için ayrıca sizlere teşekkür ederim.

Bu şehrin geleceği için yönetimimizle birlikte alt yapıdan sosyal projelere, yeni tesis yapımına kadar çok ciddi projeleri inşallah hayata geçireceğiz. Bu seneden aldığımız tecrübe ile Ağrı Spor’umuzu hakettiği yerlere getireceğiz. Ama öncelikli işimiz hep beraber bu zorlu süreci atlatmak olacak.

Bu vesilelerle gurbette yaşayan tüm hemşehrilerimizi pazar günü oynanacak olan İstanbul’da ki Tepecik Spor karşılaşmasına davet ediyorum.

Saygılarımla
Ağrı Spor Kulübü Başkanı
Mehmet YILDIRIM

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın