Ağrı İl Hakem Kurulunun Büyük Başarısı

Ağrı İl Hakem Kurulunun Büyük Başarısı Ağrı İl Hakem Kurulu, görev yaptıklarını iki sene içerisinde 9 hakemin üst klasmana çıkmasına katkı göstererek, büyük başarı elde etti. İki yıl öncesinden devraldıkları kurulda sadece bir tane bölgesel hakem varken.İki sezonunun sonunda 9 Hakem’i üst klasmanlara çıkarma başarısı gösterdiler. Ağrı İl hakem kurulu başkanı Erdinç Güneş yaptığı açıklamayla..

Ağrı İl Hakem Kurulunun Büyük Başarısı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı İl Hakem Kurulunun Büyük Başarısı

Ağrı İl Hakem Kurulu, görev yaptıklarını iki sene içerisinde 9 hakemin üst klasmana çıkmasına katkı göstererek, büyük başarı elde etti.

İki yıl öncesinden devraldıkları kurulda sadece bir tane bölgesel hakem varken.İki sezonunun sonunda 9 Hakem’i üst klasmanlara çıkarma başarısı gösterdiler.

Ağrı İl hakem kurulu başkanı Erdinç Güneş yaptığı açıklamayla bu bizim yaptığımız ekip işi Ağrı’nın futboluna ve Sporuna taktı sağlamaya devam edeceklerini yeni açacağımız hakemlik kurslarıyla tespit edecekleri genç dinamik hakemler Ağrı’ya Türk futbolluna kazandırmaya devam edeceklerini belirti.

Ağrı İl Hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Cumali Duru ise yaptığı açıklamayla sezon boyunca hakemlerimizin antrenmanlarını, haftalık maçları, değerlendirmelerini iyi analizlerle daha ileriye gittiklerini ve daha ileriye taşımak için gayret edeceklerini belirtiler.

BİR ÜST KLASMAN’A ÇIKAN HAKEMLERİ

Muhammed Sevim
Recep Gündüz
Serkan Duru
Dicle Öz
Recep Afşin
Elif Yılmaz
Ferdi Çelik
Selami Dursun
Ömer Sarı

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın