Vekil Çelebi; KÖYDES’E 62 Milyon TL Aktarıldı

Vekil Çelebi; KÖYDES’E 62 Milyon TL Aktarıldı Ağrı Ak Parti Milletvekili Bugün Sosyal Medya Paylaştığı Açıklamada 2020 yılı (KÖYDES)Ağrı ve İlçelerinin altyapı hizmetlerine harcanmak için 62 Milyon TL Aktarılacak. Çelebi Yaptığı Açıklamada:”Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Ağrı Merkez ve ilçelerimizdeki köylerimizin altyapı hizmetlerine harcanmak üzere (KÖYDES) projesi kapsamında 2020 yılında Ağrı’mıza 62 Milyon 136 Bin 237 TL..

Vekil Çelebi; KÖYDES’E 62 Milyon TL Aktarıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Vekil Çelebi; KÖYDES’E 62 Milyon TL Aktarıldı

Ağrı Ak Parti Milletvekili Bugün Sosyal Medya Paylaştığı Açıklamada 2020 yılı (KÖYDES)Ağrı ve İlçelerinin altyapı hizmetlerine harcanmak için 62 Milyon TL Aktarılacak.

Çelebi Yaptığı Açıklamada:”Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Ağrı Merkez ve ilçelerimizdeki köylerimizin altyapı hizmetlerine harcanmak üzere (KÖYDES) projesi kapsamında 2020 yılında Ağrı’mıza 62 Milyon 136 Bin 237 TL ödenek gönderilecektir.

Türkiye’de en fazla KÖYDES ödeneğini alan illerden biri olduk. Bu bağlamda tüm hemşehrilerim adına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve Hükümetimize şükranlarımı sunuyorum”. İfadelerini kullandı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın