Muhtar Ergün Müjdeyi Verdi, Fırat Mahallesi TOKİ 2020’de Başlayacak

Muhtar Ergün Müjdeyi Verdi, Fırat Mahallesi TOKİ 2020’de Başlayacak Bir takım ziyaretler dolayısı ile Ağrı’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlı Murat Kurum, Ağrı Valisi Süleyman Elban ile birlikte yaptığı Fırat Mahallesi gezisi sonrası, Mahalle muhtarı Vahyettin Ergün’e 2020 yılında Fırat Mahallemizi tamamlayacağız ifadesini kullandı. Fırat Mahalle Muhtarı Vahyettin Ergün bu sözleri sosyal medya hesabından şu..

Muhtar Ergün Müjdeyi Verdi, Fırat Mahallesi TOKİ 2020’de Başlayacak
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Muhtar Ergün Müjdeyi Verdi, Fırat Mahallesi TOKİ 2020’de Başlayacak

Bir takım ziyaretler dolayısı ile Ağrı’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlı Murat Kurum, Ağrı Valisi Süleyman Elban ile birlikte yaptığı Fırat Mahallesi gezisi sonrası, Mahalle muhtarı Vahyettin Ergün’e 2020 yılında Fırat Mahallemizi tamamlayacağız ifadesini kullandı.

Fırat Mahalle Muhtarı Vahyettin Ergün bu sözleri sosyal medya hesabından şu şekilde paylaştı: “ Sayın bakanımız Murat Kurum, sayın toki başkanımız,sayın valimiz, Sayın belediye başkanımız ve sayın il başkanımız ile birlikte mahallemizde incelemelerde bulunduk. Toki ile beraber birçok sorununu dile getirdim. 2. Etabın seneye başlayacağı sözünü aldım.

Ağrı’mız ve mahallemiz için hayırlara vesile olur inşallah. Umutluyuz.”

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın