Milletvekili; Çelebi’den Taşlıçay Deresine Bütçe Desteği

Milletvekili; Çelebi’den Taşlıçay Deresine Bütçe Desteği Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Taşlıçay Deresi üzerinde devam etmekte olan ıslah çalışmasına 18.500.000 TL kaynak aktarıldığını söyledi. Çelebi, göndermiş olduğu yazılı açıklamada, ‘Ağrı İl Merkezinde Taşlıçay deresi üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından devam etmekte olup, bütçeden gönderilen 18.500.000 TL bedel ile 1.Kısım 2019 sonu..

Milletvekili; Çelebi’den Taşlıçay Deresine Bütçe Desteği
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Milletvekili; Çelebi’den Taşlıçay Deresine Bütçe Desteği

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Taşlıçay Deresi üzerinde devam etmekte olan ıslah çalışmasına 18.500.000 TL kaynak aktarıldığını söyledi.

Çelebi, göndermiş olduğu yazılı açıklamada, ‘Ağrı İl Merkezinde Taşlıçay deresi üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından devam etmekte olup, bütçeden gönderilen 18.500.000 TL bedel ile 1.Kısım 2019 sonu itibariyle, 2.Kısım 2020 yılında tamamlanacaktır. Hayırlı olsun. sözlerine yer verdi.

Uzun süredir ıslah çalışmalarının devam ettiği Taşlıçay deresi Islah çalışmalarının artık bitmesi için Çelebinin girişimleri sonucu Merkezi bütçeden sağlanan kaynak artık bu işin 2020 de bitirilmesi ile Ağrı’da güzel bir proje daha sonlandırılmış olacak.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın