Milletvekili Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın İddialarını Yalanladı

Milletvekili Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın İddialarını Yalanladı AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın Ağrı’da 15 Mart 2019 yerel seçimlerinde cami minarelerden ‘Dombra’ şarkısı çalındığına yönelik iddialarını yalanladı. Milletvekili Ekrem Çelebi iddiaların tamamen iftira ve gerçek dışı olduğunu söyleyerek,” Belirtilen tarihte seçim otobüsünün Ağrı Merkez..

Milletvekili Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın İddialarını Yalanladı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Milletvekili Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın İddialarını Yalanladı

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın Ağrı’da 15 Mart 2019 yerel seçimlerinde cami minarelerden ‘Dombra’ şarkısı çalındığına yönelik iddialarını yalanladı.

Milletvekili Ekrem Çelebi iddiaların tamamen iftira ve gerçek dışı olduğunu söyleyerek,” Belirtilen tarihte seçim otobüsünün Ağrı Merkez Musa Ağa Cami’sinin arka sokağından geçtiği anda yankılama yaptığından dolayı, sesin Cami’den geldiği yönünde bir algı oluşmuştur.Asla Cami’den Dombra şarkısı çalınmamıştır.Ağrı’nın ismini böyle asılsız ve gerçek dışı ithamlarla gündeme getirenleri esefle ve şiddetle kınıyorum.

İzmir’de cami hoparlörlerinden şarkı söylenmesi üzerine aynı görüntülerin ve asılsız iddiaların yeniden gündeme getirilmesi de art niyet taşımaktadır.

Tüm milletimiz şunu iyi bilsin ki;
Ezanımız, bayrağımız, vatanımız hiç kimsenin test edemeyeceği kadar kutsal değerlerimizdir.” İfadelerine yer verdi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın