Milletvekili Çelebi, Ak Parti 5 Milyona Yakın Kadın Üyesiyle Ülkeyi Yönetiyor

Milletvekili Çelebi, Ak Parti 5 Milyona Yakın Kadın Üyesiyle Ülkeyi Yönetiyor AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Kadın ve Demokrasi Derneği’ni (KADEM) ziyaret ederek istişarelerde bulundu. KADEM İl Temsilcisi Emine Teyfur ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Çelebi’ye, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Çelebi,..

Milletvekili Çelebi, Ak Parti 5 Milyona Yakın Kadın Üyesiyle Ülkeyi Yönetiyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Milletvekili Çelebi, Ak Parti 5 Milyona Yakın Kadın Üyesiyle Ülkeyi Yönetiyor

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Kadın ve Demokrasi Derneği’ni (KADEM) ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

KADEM İl Temsilcisi Emine Teyfur ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Çelebi’ye, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Çelebi, KADEM’in, kadının insanlık onurunu teslim etmek üzere savunuculuk yapan önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi. Derneğin yerel, ulusal ve uluslararası alanda çok önemli çalışmalara imza attığını belirten Çelebi, “AK Parti olarak yalnızca kadın kollarımızda 5 milyona yakın üyemiz bulunuyor. Bu rakam dünyanın en büyük kadın örgütü demek. AK Partinin başarısında kadınlarımızın alınteri var. Bu yüzden biz AK Parti ailesi olarak kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel olarak gelişmesi ve güçlendirilmesi amacıyla politikalar üretiyor ve çalışmalar yapıyoruz ” dedi.

Dernek üyeleriyle sohbet eden Çelebi, hizmet binasının yetersiz olduğunu vurgulayarak, “Ağrı’da kadın nüfusu, erkek nüfusundan fazla. Ancak kadına hizmet eden böylesine önemli bir derneğin küçük bir alana sıkışmış olması doğru değil. Sizlerin daha rahat imkanlarda, daha büyük kitlelere ulaşabileceğiniz alanlarda hizmet vermeniz için çalışma yapmamız gerekiyor” diye konuştu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın