D.Bayazıt’ta Hizmetlerinden Dolayı Fırın ve Eczanelere Teşekkür Plaketi Verildi

D.Bayazıt’ta Hizmetlerinden Dolayı Fırın ve Eczanelere Teşekkür Plaketi Verildi Doğubayazıt İlçe merkezinde COVID-19 salgını nedeniyle yaptıkları hizmetlerinden dolayı 32 fırın ve 15 eczaneye teşekkür plaketi verildi. AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar’ın organize ettiği AK Parti İlçe Yönetim ve Ana Kademe, Kadın Kolları Başkanı Afife Gül ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Can Ozan..

D.Bayazıt’ta Hizmetlerinden Dolayı Fırın ve Eczanelere Teşekkür Plaketi Verildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

D.Bayazıt’ta Hizmetlerinden Dolayı Fırın ve Eczanelere Teşekkür Plaketi Verildi

Doğubayazıt İlçe merkezinde COVID-19 salgını nedeniyle yaptıkları hizmetlerinden dolayı 32 fırın ve 15 eczaneye teşekkür plaketi verildi.

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar’ın organize ettiği AK Parti İlçe Yönetim ve Ana Kademe, Kadın Kolları Başkanı Afife Gül ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Can Ozan Kaya ve Yönetimi tarafından ilçe merkezinde bulunan eczane ve fırınlara birer teşekkür ve hizmet plaketi verildi.

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar bir yakınında Koronavirüs testi pozitif çıktığı için 4 gündür kendisini karantinaya aldığı için plaket törenine katılamadı.

Başkan Konyar tarafından yapılan açıklamada ” Doğubayazıt’ta COVID-19 salgın hastalığı olduğu gün itibariyle ilçemizde eczane ve fırınlar tüm gayretleriyle ara vermeden hizmetlerine devam etmişlerdir.

Eczane ve fırın çalışanları özveri çalışmalarına bizler kayıtsız kalamazdık. AK Parti ilçe Teşkilatı olarak bir çalışma yürüttük. İlçemizde bulunan 32 fırın ve 15 eczaneye yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı birer teşekkür plaketi vermeyi teşkilatımız ile yaptığımız istişarede uygun gördük.

Doğubayazıt ilçemizde yapılan hizmetleri AK Parti ilçe Teşkilatı olarak takip ediyor ve bu gibi çalışmalarımız devam edecektir. ” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın