Başkan Aydın; Vatandaşların Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor

Başkan Aydın; Vatandaşların Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinleyerek istişarede bulunuyor. AK Parti Ağrı İl Başkanlık binasında makamında vatandaşları kabul ederek vatandaşlarla bir bir sohbet eden başkan Aydın, vatandaşların büyük beğeni ve ilgisini toplayarak vatandaşların hayır duasını kazanmaya devam..

Başkan Aydın; Vatandaşların Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Aydın; Vatandaşların Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor

AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinleyerek istişarede bulunuyor.

AK Parti Ağrı İl Başkanlık binasında makamında vatandaşları kabul ederek vatandaşlarla bir bir sohbet eden başkan Aydın, vatandaşların büyük beğeni ve ilgisini toplayarak vatandaşların hayır duasını kazanmaya devam diyor.

Vatandaşları haftanın belirli günlerinde makamında kabul eden AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, vatanşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek vatandaşların, belirttiği sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmak için çalışmalar yürütüyor.

Konuyla alakalı olarak konuşan AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, “Haftanın belirli günlerinde vatandaşlarımız ile başkanlık makamında bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla bire bir sohbetler gerçekleştirip onların sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarına yönelik sorunların çözümü noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın