Başkan Aydın Öğretmenler Gününü Kutladı

Aydın Öğretmenler Gününü Kutladı AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Aydın mesajında, öğretmenliğin kutsal bir görev olduğunun altını çizdi. AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın’nın mesajı şu şekilde: “1981 yılından bu yana 24 Kasım tarihleri Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Türkiye’mizin bugün dünyanın güçlü ve saygın..

Başkan Aydın Öğretmenler Gününü Kutladı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Aydın Öğretmenler Gününü Kutladı

AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Aydın mesajında, öğretmenliğin kutsal bir görev olduğunun altını çizdi.

AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın’nın mesajı şu şekilde:

“1981 yılından bu yana 24 Kasım tarihleri Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.

Türkiye’mizin bugün dünyanın güçlü ve saygın devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan biri, hiç şüphesiz, fedakâr, cefakâr öğretmenlerimize aittir.

Edirne’den Kars’a doğusundan batısına kadar yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda görevlerini özveriyle sürdüren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layıktır.

Öğretmenler, hepimizin gönlünde müstesna bir yer tutmaktadır.

Bilhassa bizim kültür ve medeniyetimizde, öğretmenler anne ve babalarımız kadar değerli, onlar kadar aziz ve saygın kişilerdir.

Bizleri ilim ve irfan sahibi yapan yüreğini koyarak en zor şartlarda bile çalışma azmi ile öğrencilerini kucaklayan öğretmenlerimizi unutmamak gerekmektedir.

Bu düşüncelerle Ak Parti olarak, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, kutsal görevlerini aşkla, şevkle ifa eden yer yurt seçmeden azimle çalışan değerli öğretmenlerimizi sevgiyle, saygıyla selamlıyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum.”

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın