Başkan Aydın Açıkladı; 2 İlçede Kongreler İptal

Başkan Aydın Açıkladı; 2 İlçede Kongreler İptal Türkiye’de Corona Virüs çıkmasının ardından toplantı ve kongreler iptal edilmişti. Bu sürece Ağrı Ak Parti’de katıldı. 2 ilçenin kongreleri ileri bir tarihe ertelendi. Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın Bu Hafta Sonu Yapılması planlanan Tutak ve Patnos İlçeleri 7.Olağan kongrelerinin ertelendiğini açıkladı. Konu ile ilgili açıklama yapan..

Başkan Aydın Açıkladı; 2 İlçede Kongreler İptal
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Aydın Açıkladı; 2 İlçede Kongreler İptal

Türkiye’de Corona Virüs çıkmasının ardından toplantı ve kongreler iptal edilmişti. Bu sürece Ağrı Ak Parti’de katıldı. 2 ilçenin kongreleri ileri bir tarihe ertelendi.

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın Bu Hafta Sonu Yapılması planlanan Tutak ve Patnos İlçeleri 7.Olağan kongrelerinin ertelendiğini açıkladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın: ”Sağlık Bakanlığımızın yürüttüğü coranavirüs ile ilgili tedbirler kapsamında, alınan bilim kurulu kararları ve son gelişmeler dikkate alınarak bu hafta sonu yapılması planlanan Kongrelerimiz Genel Başkanımızın takdir edeceği ikinci bir tarihe kadar ertelenmiştir.

Organizasyonlar ile çok yoğun emek sarf eden başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın