Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı Video Telekonferans Aracılığıyla Bayramlaştı

Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı Video Telekonferans Aracılığıyla Bayramlaştı Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın Öncülüğünde, İlçe ve Belde Teşkilatı Corona 19 nedeniyle video telekonferans yoluyla Bayramlaşma programı gerçekleşti. AK Parti Ağrı İl Başkanlığı’nın düzenlediği program, bayramın üçüncü günü gerçekleştirildi. Bayramlaşma Programına Genel merkez doğu Anadolu bölge koordinatörü Mahmut Gürcan, Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem..

Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı Video Telekonferans Aracılığıyla Bayramlaştı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı Video Telekonferans Aracılığıyla Bayramlaştı

Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın Öncülüğünde, İlçe ve Belde Teşkilatı Corona 19 nedeniyle video telekonferans yoluyla Bayramlaşma programı gerçekleşti.

AK Parti Ağrı İl Başkanlığı’nın düzenlediği program, bayramın üçüncü günü gerçekleştirildi.

Bayramlaşma Programına Genel merkez doğu Anadolu bölge koordinatörü Mahmut Gürcan, Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ak Parti İl Başkanı Av. Abbas Aydın, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İl Kadın Kolları Başkanı Dilan Özmen Özgün, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin, İlçe ve Belde Teşkilatların katılımlarıyla gerçekleşti.

AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın, tüm katılımcılara teşekkür ederek “Biz AK Parti teşkilatı olarak çok büyük bir aileyiz. Biz her bayram teşkilat mensuplarımızla, vatandaşlarımızla, büyük coşku içerisinde bayramlaşma gerçekleştiriyoruz. Bu bayramda da bu geleneği bozmamak adına teknolojiyi kullanarak büyük bayram buluşmamızı gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonraki bayramlarda yine kucaklaşarak coşku içerisinde kutlarız” diye konuştu.

AK Parti Ağrı Milletvekilleri Ekrem Çelebi, partililerin tek tek bayramını kutlarken katılımcılarla bir süre sohbet etti.

Telekonferans olarak düzenlenen bayramlaşma programı karşılıklı dilek ve temennilerle son buldu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın