AK Parti Ağrı İl Başkanı Aydın’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Ağrı İl Başkanı Aydın’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Aydın, mesajında, cumhuriyetin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı ve demokrasinin daha da güçlendiği bir dönemde, cumhuriyetin 96. yılını idrak etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Aydın; ayrıca kurtuluş mücadelesinin tüm..

AK Parti Ağrı İl Başkanı Aydın’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

AK Parti Ağrı İl Başkanı Aydın’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Aydın, mesajında, cumhuriyetin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı ve demokrasinin daha da güçlendiği bir dönemde, cumhuriyetin 96. yılını idrak etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Aydın; ayrıca kurtuluş mücadelesinin tüm kahramanları ile cumhuriyetin ilanına karar veren TBMM’nin tüm üyelerini, şehitleri, gazileri, isimli ve isimsiz tüm kahramanları saygıyla andıklarını kaydetti.

Aydın Mesajında, şu ifadeler yer verdi:

“AK Parti olarak cumhuriyetimizin birikimlerine daha fazlasını eklemek, muasır medeniyet seviyesini yakalamak ve birlik, beraberlik içinde cumhuriyetimizin önünde duran vesayet sorununu kaldırmak için yoğun mücadelemiz devam etmektedir. Ülkemizin önüne büyük hedefler koymak için çıktığımız yolda cumhur ile cumhuriyeti bir araya getirdik. Çünkü biz, milletimize hizmet yaparak, devlet ile halkın birleşmesiyle cumhuriyetin büyüyeceğine inanıyoruz. Şehit ve gazi kanlarıyla bu toprakları vatan yapan, tüm kahramanlarımıza en derin şükranlarımı sunuyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.” Dedi.

Abbas Aydın Abbas Aydın Ak Parti Ağrı İl Başkanlığı

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın