Ağrılı Kaymakam İlidi’ye Çifte Kayyumluk

Ağrılı Kaymakam İlidi’ye Çifte Kayyumluk İçişleri Bakanlığı, Muş’ta “terör örgütü propagandası yapmak” suçundan gözaltına alınan Bulanık Belediye Başkanı Adnan Topçu ve Erentepe Belde Belediye Başkanı Dilaver Kesik‘i de görevden uzaklaştırdı. Ağrı’nın gelecek vaad eden bürokratlarından Mehmet İlidi 1 ilçe ve 1 belde belediye başkanlığı görevlendirmesiyle 2 farklı yere kayyumluk yapacak. Bulanık Kaymakamı Mehmet İlidi, Bulanık..

Ağrılı Kaymakam İlidi’ye Çifte Kayyumluk
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrılı Kaymakam İlidi’ye Çifte Kayyumluk

İçişleri Bakanlığı, Muş’ta “terör örgütü propagandası yapmak” suçundan gözaltına alınan Bulanık Belediye Başkanı Adnan Topçu ve Erentepe Belde Belediye Başkanı Dilaver Kesik‘i de görevden uzaklaştırdı.

Ağrı’nın gelecek vaad eden bürokratlarından Mehmet İlidi 1 ilçe ve 1 belde belediye başkanlığı görevlendirmesiyle 2 farklı yere kayyumluk yapacak.

Bulanık Kaymakamı Mehmet İlidi, Bulanık Belediyesi ile ilçeye bağlı Erentepe Belde Belediyesi’nde başkan vekili olarak görevlendirildi.

Ajans Ağrı ailesi olarak Hemşehrimiz ve ilimizin gurur kaynağı Mehmet İlidi’ye çıkmış olduğu bu kutlu yolda kolaylıklar diliyoruz.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın