26. Dönem Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe İstifa Etti!

26. Dönem Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe İstifa Etti! AK Parti 26. dönem Ağrı milletvekili Cesim Gökçe de partiden istifa eden isimlere katıldı. Gökçe Medya Notu’na yaptığı açıklamada, gördüğü lüzum üzerine istifa ettiğini belirtti. Ahmet Davutoğlu ile birlikte eski milletvekillerinden Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Feramuz Üstün ile eski il başkanlarından Nedim Yamalı..

26. Dönem Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe İstifa Etti!
Yazar : Tarih : Yorum Yap

26. Dönem Ak Parti Milletvekili Cesim Gökçe İstifa Etti!

AK Parti 26. dönem Ağrı milletvekili Cesim Gökçe de partiden istifa eden isimlere katıldı.

Gökçe Medya Notu’na yaptığı açıklamada, gördüğü lüzum üzerine istifa ettiğini belirtti.

Ahmet Davutoğlu ile birlikte eski milletvekillerinden Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Feramuz Üstün ile eski il başkanlarından Nedim Yamalı ve Selim Temurci, ihracı beklemeden bugün AK Parti’den istifa ettiklerini açıklamıştı.

AK Parti’den istifasını açıklayan isimlerden biri de eski Ağrı milletvekili Cesim Gökçe oldu.

Medya Notu’nun ulaştığı Gökçek, “İstifa ettiğim doğrudur. Gördüğüm lüzum üzerine bugün AK Parti’den istifa ettim” diye konuştu.
Cesim Gökçe kimdir?

5 Mayıs 1968’de Ağrı’da doğdu. Baba adı Kahriman, anne adı Saliha’dır. Ziraat Mühendisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi.Ağrı Belediyesinde alt yapı ve çevre birimlerinde yöneticilik; öğretmenlik, Çevre Bakanlığında mühendislik, il müdürlüğü, daire başkanlığı ve bakan müşavirliği, Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın