Başkan Aydın’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Başkan Aydın’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Başkan Aydın Mesajında; Engelli vatandaşlarımızın tüm alanlardaki sorunlarını çözmek ve onları her türlü haklardan yararlandırmak hepimizin görevidir. Engelli vatandaşlarımız toplumsal hayata aktif olarak katılmalı, toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla da herkes..

Başkan Aydın’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Başkan Aydın’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Başkan Aydın Mesajında; Engelli vatandaşlarımızın tüm alanlardaki sorunlarını çözmek ve onları her türlü haklardan yararlandırmak hepimizin görevidir.

Engelli vatandaşlarımız toplumsal hayata aktif olarak katılmalı, toplumsal duyarlılığın artırılması amacıyla da herkes üzerine düşen görevleri yerine getirmelidir.

Engelli vatandaşlarımızın sorunları ancak toplum tarafından bilinçli hareket edilerek engelsiz bir yaşam haline dönüştürülebilir.

Her bireyin birer engelli adayı olduğunu unutmamalı ve herkes bu doğrultuda hareket etmelidir.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününün engelli vatandaşlarımızla ilgili sorunların çözümünde duyarlılığın artmasına vesile olması dileğiyle, bu özel günlerini kutluyor, tüm engelli vatandaşlarımız ve ailelerini saygıyla selamlıyorum.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

Bunlarda İlginizi Çekebilir

İlk yorumu siz yazın