Yeşilay Ağrı Şubesinden Kızılay’a Kan Bağışı Desteği

Yeşilay Ağrı Şubesinden Kızılay’a Kan Bağışı Desteği Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan, Kızılay’ın kan stoklarının azaldığı duyurunun ardından üye ve gönüllüleri ile birlikte kan bağışı için harekete geçtikler. Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan, bağışların ve stoklardaki kanların azalması ile harekete geçtiklerini söyledi. Aslan, “Coronavirus nedeniyle azalan kan bağışları Ramazan ayının gelmesiyle de iyice..

Yeşilay Ağrı Şubesinden Kızılay’a Kan Bağışı Desteği
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Yeşilay Ağrı Şubesinden Kızılay’a Kan Bağışı Desteği

Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan, Kızılay’ın kan stoklarının azaldığı duyurunun ardından üye ve gönüllüleri ile birlikte kan bağışı için harekete geçtikler.

Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan, bağışların ve stoklardaki kanların azalması ile harekete geçtiklerini söyledi.

Aslan, “Coronavirus nedeniyle azalan kan bağışları Ramazan ayının gelmesiyle de iyice azalmış ve kan stokları tükenme noktasına gelmiştir.

Bizler de Yeşilay Ağrı Şubesi olarak Kızılay’ın Türkiye geneli başlatmış olduğu kan bağışı kampanyasına destek vermek amacıyla bütün gönüllerimize üyelerimize çağrıda bulunarak kan bağışında bulunmalarını istedik.

Bunun ilk adımı olarak da yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerimizle birlikte kan bağışında bulunarak kampanyaya destek olduk.” dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın