Doğubeyazıt Sağlık Müdürlüğü’nden Kermes

Doğubeyazıt Sağlık Müdürlüğü’nden Kermes Kermes, Yapımı devam eden Şeyh Muhammed Celali Camii, yararına düzenlendi. Yapımı devam eden Şeyh Muhammed Celali Camii, Kur’an Kursu ve Taziye evi yararına İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kermes düzenlendi. İlçe Sağlık Müdürü Dr.Turan Saydam tarafından organize edilen kermeste açıklama yapan Saydam; “İlçelimizin ciddi anlamda sosyal sorumluluk projelerine ihtiyacı var, çünkü bu..

Doğubeyazıt Sağlık Müdürlüğü’nden Kermes
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Doğubeyazıt Sağlık Müdürlüğü’nden Kermes

Kermes, Yapımı devam eden Şeyh Muhammed Celali Camii, yararına düzenlendi.

Yapımı devam eden Şeyh Muhammed Celali Camii, Kur’an Kursu ve Taziye evi yararına İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Kermes düzenlendi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr.Turan Saydam tarafından organize edilen kermeste açıklama yapan Saydam; “İlçelimizin ciddi anlamda sosyal sorumluluk projelerine ihtiyacı var, çünkü bu memleket bizim, inanlar bizim, biz halkımız için çalışıyoruz, ve çalışmaya devam edeceğiz gücümüz yettiği kadar.

Biz Doğubayazıt halkından sorumluyuz, umarım sorumluluklarımızı en üst seviyede yerine getirmek için canla başla çalışacağız. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz bu kermes Yapımı devam eden Şeyh Muhammed Celali Camii içindir” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr.Turan Saydam öncülüğünde yapılan kermese epey katılım vardı.

Kermesin açılışına İlçe Sağlık Müdürü Dr.Turan Saydam, İlçe Müftüsü Adem Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Av.Mustafa Konyar, Şeyh Muhammed Celali Camii Deneği Başkanı Erhan Baydar ve Dernek yönetimi katıldı.

Dernek Başkanı Erhan Baydar yaptığı açıklamada kermesi düzenleyen İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yapılan bu hayırlı programlarından dolayı teşekkür etti.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın