Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Hastaları Evlerine Hastabüsler Taşıyacak

Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Hastaları Evlerine Hastabüsler Taşıyacak Ağrı Belediyesi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol sonucunda Covid-19 testi pozitif çıkan hastalar, belediyeye ait Hastabüsler ile hastaneden evlerine ücretsiz ulaştırılacaklar. Ağrı Devlet Hastanesi önünde İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Coşkun Daharlı ile birlikte açıklama yapan Belediye Başkanı Savcı Sayan, ‘Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü ve..

Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Hastaları Evlerine Hastabüsler Taşıyacak
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Hastaları Evlerine Hastabüsler Taşıyacak

Ağrı Belediyesi ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol sonucunda Covid-19 testi pozitif çıkan hastalar, belediyeye ait Hastabüsler ile hastaneden evlerine ücretsiz ulaştırılacaklar.

Ağrı Devlet Hastanesi önünde İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Coşkun Daharlı ile birlikte açıklama yapan Belediye Başkanı Savcı Sayan, ‘Ağrı İl
Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi yönetiminin isteği üzerine bundan böyle test sonucu pozitif çıkan hastalarımızı gidecekleri yerlere bırakmak için Hastabüslerimiz ücretsiz bir şekilde hizmet verecektir.

Burada test sonucu pozitif çıkan vatandaşlarımız, Sağlık Müdürlüğü ve hastanenin göndermek istediği noktaya ulaştıracağız.

Sayın İl Sağlık Müdürümüzle bir protokol imzaladık, hayırlı olsun.’ Dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın