ARKOZ Köylerde Sağlık Taraması Yaptı

ARKOZ Köylerde Sağlık Taraması Yaptı Ağrı Çimento Fabrikası Çevresinde Bulunan Köylerde Sağlık Taraması Yapıldı. Ağrı Çimento Fabrikası Sağlık Ekibi ve Çalışanlarının organize ettiği etkinlikte, Tanıktepe köyü, Yalinsaz Köyü, Üçmurat köyü ve Düztepe Mezrasında Köy sakinleri için düzenlenen Sağlık Taraması çalışmalarına Tanık Tepe köyünde başlandı. İlçe sağlık müdürü Turan SAYDAM, Ağrı Çimento Fabrikası Genel Müdürü Cengiz..

ARKOZ Köylerde Sağlık Taraması Yaptı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

ARKOZ Köylerde Sağlık Taraması Yaptı

Ağrı Çimento Fabrikası Çevresinde Bulunan Köylerde Sağlık Taraması Yapıldı.

Ağrı Çimento Fabrikası Sağlık Ekibi ve Çalışanlarının organize ettiği etkinlikte, Tanıktepe köyü, Yalinsaz Köyü, Üçmurat köyü ve Düztepe Mezrasında Köy sakinleri için düzenlenen Sağlık Taraması çalışmalarına Tanık Tepe köyünde başlandı.

İlçe sağlık müdürü Turan SAYDAM, Ağrı Çimento Fabrikası Genel Müdürü Cengiz ÇELİK ‘in yerinde incelediği etkinlikte köy sakinleri ile hasbihal edildi. Köy sakinleri düzenlenen etkinlikten memnuniyetlerini dile getirdiler.

Etkinlikte dört bölgede 158 hane, 840 kişi, ve 152 öğrencinin sağlık taramasından geçirilmesini hedeflediklerini dile getiren Arkoz Sağlık Ekibi, Fabrika çalışanlarımızla köy sakinleri için el ele vererek çalışmalara başladıklarını ifade ettiler.

Ayrıca köylerde acil durumlarda hasta nakli için Fabrika Ambulansının köy sakinlerinin hizmetinde olduğu ifade edildi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın