AK Partili Gençler ve Kadınlar Kan Bağışında Bulundu

AK Partili Gençler ve Kadınlar Kan Bağışında Bulundu AK Parti Ağrı Gençlik Kolları ve Kadın Kolları tarafından 29 Ekim 4 Kasım Kızılay Haftası “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundular. AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları Başkan vekili Oya Uca ile Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin ve yönetim kurulu üyeleri ile..

AK Partili Gençler ve Kadınlar Kan Bağışında Bulundu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

AK Partili Gençler ve Kadınlar Kan Bağışında Bulundu

AK Parti Ağrı Gençlik Kolları ve Kadın Kolları tarafından 29 Ekim 4 Kasım Kızılay Haftası “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyasına destek vererek kan bağışında bulundular.

AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları Başkan vekili Oya Uca ile Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin ve yönetim kurulu üyeleri ile Ağrı Belediye Belediye Meclis üyesi Nurşah Ergün ile birlikte Cumhuriyet Caddesinde bulunan Ağrı Kızılay Kan Alma birimde kan bağışında bulundular.

AK Parti Ağrı İl Kadın Kolları Başkan vekili Oya Uca, “kan ver hayat kurtar” kampanyasına destek veren partililere teşekkür ederek, “Malumunuz olduğu üzere her yıl AK Parti Ağrı Kadın Kolları olarak Kızılay iş birliği içerisinde kan bağışı kampanyamızı gerçekleştiriyoruz.”

Kan bağışı kampanyamız 81 İlde eş zamanlı olarak yapıldı. Bu sosyal sorumluluğumuzu inşallah her zaman devam ettirmek istiyoruz.

Ağrı Kızılay Kan Alma birimime gelerek kan veren bayanlarımız ile gençlik kolları üyelerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin de; tüm gençlere çağrıda bulanarak, “Tüm sağlıklı insanları kan vermeye çağırıyorum. Unutulmaması gerekir ki kan bir gün herkese lazım olabilir” diye konuştu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın