AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Devlet Hastanesini Ziyaret Etti Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Üniversite ile Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen afiliasyon protokolü sonrası Devlet Hastanesini ziyaret ederek yetkililerle bir değerlendirme toplantısı yaptı. AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk KAYA ve Tıp..

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
Yazar : Tarih : Yorum Yap

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. KARABULUT, Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Üniversite ile Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen afiliasyon protokolü sonrası Devlet Hastanesini ziyaret ederek yetkililerle bir değerlendirme toplantısı yaptı.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk KAYA ve Tıp Fakültesi Dekanı V. Prof. Dr. Güray OKYAR’ında hazır bulunduğu toplantıya, Sağlık İl Müdür V. Dr. Feyzullah ÖZCAN, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Coşkun DAHARLI, Sağlık İl Müdür Yardımcıları ve Başhekim yardımcıları katıldı.

İstişare mahiyetinde yapılan toplantıda afiliasyon protokolü çerçevesinde üniversite hastanesi statüsüne yükselerek kentin sağlık alanında önemli bir aşamaya ulaşmasına imkân sağlayacak Sağlık Bakanlığı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bundan sonraki işleyişi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın