Ağrı Özel Yaşam Hastanesi Çalışanlarından Örnek Davranış

Ağrı Özel Yaşam Hastanesi Çalışanlarından Örnek Davranış Ağrı’da Özel Ağrı Yaşam Hastanesi çalışanları çevre temizliğine dikkati çekmek için bir mahallede çöp topladı. Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Doktorları ve çalışanları, Hastane ve Batıkent civarında topladıkları çöpleri, yanlarında getirdikleri poşetlere koyarak mahalledeki çöp alanına bıraktı. Hastane Müdürü Deniz Budak, gazetecilere yaptığı açıklamada, amaçlarının gelecek nesillere yaşanabilir bir..

Ağrı Özel Yaşam Hastanesi Çalışanlarından Örnek Davranış
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Özel Yaşam Hastanesi Çalışanlarından Örnek Davranış

Ağrı’da Özel Ağrı Yaşam Hastanesi çalışanları çevre temizliğine dikkati çekmek için bir mahallede çöp topladı.

Özel Ağrı Yaşam Hastanesi Doktorları ve çalışanları, Hastane ve Batıkent civarında topladıkları çöpleri, yanlarında getirdikleri poşetlere koyarak mahalledeki çöp alanına bıraktı.

Hastane Müdürü Deniz Budak, gazetecilere yaptığı açıklamada, amaçlarının gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre ve dünya bırakmak olduğunu söyledi.

Budak, “Herkes çevrenin kirletilmemesini biliyor ama çevreye çöp atıyor. Bugün hastane çalışanlarımızla çöp toplama etkinliği yaptık. Çocuklara bırakabileceğimiz en güzel şey temiz çevre ve dünyadır. Çöp toplama etkinliklerine zaman zaman devam edeceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın