Ağrı Devlet Hastanesinde İlk Anjiyo Yapıldı

Ağrı Devlet Hastanesinde İlk Anjiyo Yapıldı Ağrı Sağlık Müdürlüğü, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımla ilk anjiyonun yapıldığını açıkladı. Uzun yıllardır Ağrı’nın en önemli sağlık sorunu geçtiğimiz günlerde AK Parti Ağrı Milletvkeili Ekrem Çelebi’nin girişimleri ile çözülmüş ve Çelebi yaptığı açıklamada 23 Ekim’den itibaren yarı kapasiteli, 15 Kasım’dan sonra tam kapasiteli çalışacak Anjiyo ünitesinin Ağrı’ya hayırlı..

Ağrı Devlet Hastanesinde İlk Anjiyo Yapıldı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Devlet Hastanesinde İlk Anjiyo Yapıldı

Ağrı Sağlık Müdürlüğü, sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımla ilk anjiyonun yapıldığını açıkladı.

Uzun yıllardır Ağrı’nın en önemli sağlık sorunu geçtiğimiz günlerde AK Parti Ağrı Milletvkeili Ekrem Çelebi’nin girişimleri ile çözülmüş ve Çelebi yaptığı açıklamada 23 Ekim’den itibaren yarı kapasiteli, 15 Kasım’dan sonra tam kapasiteli çalışacak Anjiyo ünitesinin Ağrı’ya hayırlı olmasını dilemişti.

Çelebi’nin bu sözlerinin üzerinden bir gün geçmeden Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, ilk anjiyosunu gece 01:36’da yaparak Anjiyo ünitesini hizmete açtı.

Paylaşımda şu sözlere yer verildi” 23.10.2019 gece saat 01.36’da Ağrı devlet hastanemizde ilk anjiografi işlemi başarıyla gerçekleşti. Ağrı halkımıza hayırlı olsun.”

Çelebi’de Anjiyo ekibine teşekkür ederek “İlk Anjiyo Başarı ile yapıldı. Ağrı Devlet Hastanemizde ilk anjiografi işlemi başarı ile tamamlanmıştır.Anjiyo’nun ilimize kazandırılmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdogan, Sağlık Bakanımız Sn.Fahrettin Koca ve Prof.Dr.Cevdet Uğur KOÇOĞULLARI’na şükranlarımızı sunarım.

İlk anjiografi işlemini başarı ile tamamlayan Başhekimimiz ve ekibine teşekkür ediyor; memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın