Ağrı Ak Gençlikten Anlamlı Pankart

Ağrı Ak Gençlikten Anlamlı Pankart AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları tarafından Korona virüsü ile özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına astıkları pankartla teşekkür ettiler. AK Parti Ağrı Gençlik Kolları, Ağrı Devlet Hastanesi nizamiye duvarına asarak, sağlık çalışanlarımıza minnetlerini sundu. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinde elini taşın altına koyan AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Teşkilatı bu..

Ağrı Ak Gençlikten Anlamlı Pankart
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Ağrı Ak Gençlikten Anlamlı Pankart

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları tarafından Korona virüsü ile özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına astıkları pankartla teşekkür ettiler.

AK Parti Ağrı Gençlik Kolları, Ağrı Devlet Hastanesi nizamiye duvarına asarak, sağlık çalışanlarımıza minnetlerini sundu.

Bu tür sosyal sorumluluk projelerinde elini taşın altına koyan AK Parti Ağrı Gençlik Kolları Teşkilatı bu zor günlerde de sağlık çalışanların yanında olduklarını belirtti.

Destek pankartını gören vatandaşlar gençlere teşekkür etti.

Ak Parti Ağrı İl Gençlik Kollar’ı yönetimi astığı pankartta,

Koronavirüs ile mücadelemizin özverili ve fedakar kahramanları, Her türlü zorluğa ve sıkıntıya göğüs geren tüm Sağlık Çalışanlarımıza minnettarız. İYİ Kİ VARSINIZ.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın