Doğubayazıt Belediyesi’nden 25 Çifte Nikah Tören’i

Doğubayazıt Belediyesi’nden 25 ÇifteNikah Tören’i Belediyenin bu çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Doğubayazıt Belediyesince daha önceden tespit edilen 25 çift, özel bir düğün salonunda kıydırılan toplu nikah töreniyle gerçekleşti. Binlerce Doğubayazıt’lı vatandaşın eşlik ettiği törende biraraya gelen 25 çifte ve yakınlarına yemek verildi. Çiftlerin Nikâhını ise Belediye Başkanı Yıldız Acar kıydı. Nikah töreninde bir konuşma..

Doğubayazıt Belediyesi’nden 25 Çifte Nikah Tören’i
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Doğubayazıt Belediyesi’nden 25 ÇifteNikah Tören’i

Belediyenin bu çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Doğubayazıt Belediyesince daha önceden tespit edilen 25 çift, özel bir düğün salonunda kıydırılan toplu nikah töreniyle gerçekleşti.

Binlerce Doğubayazıt’lı vatandaşın eşlik ettiği törende biraraya gelen 25 çifte ve yakınlarına yemek verildi. Çiftlerin Nikâhını ise Belediye Başkanı Yıldız Acar kıydı.

Nikah töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yıldız Acar, bu güzel günlerin ilki olacağını ve bundan sonrakilere de yol göstereceğini belirterek, bunun devamında da mutlu çiftlerin arttırılacağı müstesna bir gün olduğunu ifade etti. Başkan Acar, bugünün çok güzel ve anlamlı olduğunu belirterek, insanlığın varoluşundan bugüne kadar yardımlaşmanın, kardeşliğin bölgeler arası bir düğünün mutluluğu münasebeti olması için çok önemli olduğunu vurguladı.

Belediye Meclis üyelerinin ve çok sayıda davetlinin iştirak ettiği Nikah töreninde çiftlere çiçek takdim edildi.

Tüm Çiftlerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Acar, çiftleri tek tek tebrik ederek mutluluklar diledi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın