Yıldırım 3 Operasyonunda 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Yıldırım 3 Operasyonunda 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Doğubayazıt kırsalında gerçekleştirilen hava operasyonları kapsamında 4 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi. İçişleri Bakanlığı, Doğubayazıt’da Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen hava operasyonlarında 4 teröristin silahları ile birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Bölgede ‘Yıldırım-3 Operasyonları’ devam ederken İçişleri Bakanlığı tarafından..

Yıldırım 3 Operasyonunda 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Yıldırım 3 Operasyonunda 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Doğubayazıt kırsalında gerçekleştirilen hava operasyonları kapsamında 4 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanlığı, Doğubayazıt’da Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen hava operasyonlarında 4 teröristin silahları ile birlikte etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Bölgede ‘Yıldırım-3 Operasyonları’ devam ederken İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“Yıldırım- 3 Operasyonu kapsamında; Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının istihbari çalışmaları neticesinde; Doğubayazıt kırsalında, Jandarma Komando ve Jandarma Özel Harekât (JÖH) birliklerince gerçekleştirilen hava destekli operasyonda, 4 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir.

Bölgede operasyon devam etmektedir.”

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın