Vali Varoldan Ağrıspora Tesis Desteği

Vali Varoldan Ağrıspora Tesis Desteği Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ağrıspor un kronik hale gelen tesis sorununu çözmek için kolları sıvadı. Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım ile Yönetimi, Ağrı Ak Parti İlçe Başkanı Latif Birgül ve Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Ağrı Valisi..

Vali Varoldan Ağrıspora Tesis Desteği
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Vali Varoldan Ağrıspora Tesis Desteği

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ağrıspor un kronik hale gelen tesis sorununu çözmek için kolları sıvadı.

Ağrı Spor Başkanı Mehmet Yıldırım ile Yönetimi, Ağrı Ak Parti İlçe Başkanı Latif Birgül ve Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol Ağrı Spor çalışmaları hakkında bilgiler aldıktan sonra yapılacak çalışmalar hakkında Bilgi alışverişinde bulundular.

Ağrı Spor Yönetimi yaptığı açıklamada; ilk etapta bu sezon öğrenci barındırmayan Ağrı Lütfi Yiğen Oğlu Stadyumu içinde bulunan sporcu eğitim merkezi Ağrı Spor’a tahsis edilecek ve 2 etapta ise kalıcı çözüm adına modern bir proje ile şehrin markası Ağrısporun tesis sorunu kökten çözülecek.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın