Vali Elban; Ağrı’da Covid 19 Sayısını Açıkladı

Vali Elban; Ağrı’da Covid 19 Sayısını Açıkladı Ağrıda Korona Virüs Hasta Sayısını Açıklayan Vali Süleyman Elban, Koronavirüs salgınına ilişkin tüm tedbirleri aldıklarını şuanda Ağrı’da pozitif hasta sayımız 37 ama durum endişe verici değil dedi. Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Basın Birliğinin telekonferans sistemiyle yaptığı yayının konuğu oldu. Ağrı da sürdürdükleri projeler ve icraatlarınında anlatıldığı programda..

Vali Elban; Ağrı’da Covid 19 Sayısını Açıkladı
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Vali Elban; Ağrı’da Covid 19 Sayısını Açıkladı

Ağrıda Korona Virüs Hasta Sayısını Açıklayan Vali Süleyman Elban, Koronavirüs salgınına ilişkin tüm tedbirleri aldıklarını şuanda Ağrı’da pozitif hasta sayımız 37 ama durum endişe verici değil dedi.

Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Basın Birliğinin telekonferans sistemiyle yaptığı yayının konuğu oldu.

Ağrı da sürdürdükleri projeler ve icraatlarınında anlatıldığı programda Elban herkesin merakla beklediği Corona Virüs hasta sayılarını açıkladı.

Elban Türkiyede salgının görüldüğü ilk tarih olan 11 Mart tarihinden şuana kadarki veriler hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Elban bugüne kadar Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı hastaların 2 si hariç tamamının İstanbul ve Umre kaynaklı olduğunu vurguladı.
Vali Süleyman Elban salgının başladığı günden bugüne dek Ağrı’da 30’un üstünde hastanın iyileşerek taburcu edildiğini ve mevcut hasta sayısının da 37 olduğunu söyledi.

Ağrının salgın da iyi bir seviyede olduğuna değinen Elban; sayımız 100 leri bulur ve yoğun bakım ihtiyacı duyarsak zorluklar yaşayabiliriz.

Biz her türlü önlemi almaya devam ediyoruz şuan itibari ile endişe edilecek bir durum söz konusu değildir dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın