Su ve Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Devam Ediyor

Su ve Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Devam Ediyor Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, kent merkezi genelinde içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Belediye ekiplerinin ara vermeden altyapı sorununu çözüme kavuşturmak için yürüttüğü proje kapsamında altyapısı bulunmayan mahallelerin kanalizasyon ve su şebeke hattı döşeme işlemlerine devam ediliyor. Gazi, Fırat ve Fatih..

Su ve Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Devam Ediyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Su ve Kanalizasyon Hattı Çalışmaları Devam Ediyor

Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, kent merkezi genelinde içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Belediye ekiplerinin ara vermeden altyapı sorununu çözüme kavuşturmak için yürüttüğü proje kapsamında altyapısı bulunmayan mahallelerin kanalizasyon ve su şebeke hattı döşeme işlemlerine devam ediliyor.

Gazi, Fırat ve Fatih mahallelerinde sorun teşkil eden yerlerin yeni hat döşemeleri tamamlandı. Ekipler Yüzüncü Yıl mahallesinde başlatacağı Su ve Kanalizasyon hattı döşemeleri ile çalışmalarına devam edecek.

Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın altyapı için başlattığı çalışmalar tamamlandığında su ve kanalizasyon hattı sorunları büyük ölçüde ortadan kaldırılmış olacak.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın