Sel Felaketi; 1 Ölü, 2 Kişi Kayıp

Sel Felaketi; 1 Ölü, 2 Kişi Kayıp Doğubayazıt’ın Güllüce ve Karaşeyh köylerinde sağanak yağış sonrası meydana gelen sel baskınında, 1 kişinin hayatını kaybettiği öğrenilirken, 2 kişinin ise kayıp olduğu bilgisi edinildi Doğubayazıt’da bu gün etkili olan sağanak yağış sel baskınına neden oldu. Edinilen bilgilere göre yağış sonrası meydana gelen sel baskınında ilçeye bağlı Güllüce ve..

Sel Felaketi; 1 Ölü, 2 Kişi Kayıp
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Sel Felaketi; 1 Ölü, 2 Kişi Kayıp

Doğubayazıt’ın Güllüce ve Karaşeyh köylerinde sağanak yağış sonrası meydana gelen sel baskınında, 1 kişinin hayatını kaybettiği öğrenilirken, 2 kişinin ise kayıp olduğu bilgisi edinildi

Doğubayazıt’da bu gün etkili olan sağanak yağış sel baskınına neden oldu.

Edinilen bilgilere göre yağış sonrası meydana gelen sel baskınında ilçeye bağlı Güllüce ve Karaşeyh köylerinde birçok ev ve tarım arazisi zarar görürken, Karaşeyh Köyünde çobanlık yapan 16 yaşındaki Nurşah Taş’ın sel sularına kapılarak hayatını kaybettiği, isimleri öğrenilemeyen 2 kişinin ise kayıp olduğu öğrenildi.

Haber verilmesi üzerine sel bölgesine Jandarma, AFAD ve İtfaiye ekiplerinin yönlendirildiği ve kayıp olan iki kişiyi arama çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın