Polisler Broşür Dağıtarak Vatandaşları Bilgilendirdi

Polisler Broşür Dağıtarak Vatandaşları Bilgilendirdi Ağrı Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında kentin işlek caddeleri ve kontrol noktalarında vatandaşlara broşürler dağıtarak evde kalmaları konusunda uyardı Ağrı’da ‘Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası’ etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, kentin işlek caddeleri..

Polisler Broşür Dağıtarak Vatandaşları Bilgilendirdi
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Polisler Broşür Dağıtarak Vatandaşları Bilgilendirdi

Ağrı Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında kentin işlek caddeleri ve kontrol noktalarında vatandaşlara broşürler dağıtarak evde kalmaları konusunda uyardı

Ağrı’da ‘Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası’ etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, kentin işlek caddeleri ve yol kontrol noktalarında vatandaşlara broşür dağıtarak koronavirüs tedbirlerine uymaları yönünde uyarılarda bulundu.

‘Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda, Her Yıl Daha İyiye’ sloganıyla düzenlenen etkinliğe ilişkin açıklama yapan Bölge Trafik Şube Müdür Yardımcısı Erhan Karakoca: “Bu hafta trafik haftası kapsamında vatandaşlarımıza bu haftanın önemine binaen ‘Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklında, Her Yıl Daha İyiye’ sloganı ile vatandaşlarımıza bilgi verici ifadelerde bulunuyoruz.

Vatandaşları trafikte kurallara uymalarını, emniyet kemeri takmamızı ve aynı zamanda Türkiye’nin geçmiş olduğu koşullardan dolayı evde kalmalarını zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamaları konusunda uyarıları yapıyoruz.

65 yaş üstü ve 20 yaş altı gençlerimizi korumak amaçlı evlerine gitmeleri konusunda gerekli uyarıları yapıyoruz. Trafik haftamız kutlu olsun“ dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın