Patnos’ta Uzun Far Kazaya Sebep Oldu

Patnos’ta Uzun Far Kazaya Sebep Oldu Patnos’ta karşı yönden gelen otomobilin uzun farlarının gözlerine vurması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü şarampole uçtu. Patnos istikametinden gelip Değirmendüzü köyüne gitmekte olan sürücü, karşı taraftan gelen bir başka sürücünün uzun farlarını gözlerine tutması sonucunda önünü göremeyip şarampole hızla girip bir vatandaşın evine inen toprak yola çarpması sonucu ancak..

Patnos’ta Uzun Far Kazaya Sebep Oldu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Patnos’ta Uzun Far Kazaya Sebep Oldu

Patnos’ta karşı yönden gelen otomobilin uzun farlarının gözlerine vurması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü şarampole uçtu.

Patnos istikametinden gelip Değirmendüzü köyüne gitmekte olan sürücü, karşı taraftan gelen bir başka sürücünün uzun farlarını gözlerine tutması sonucunda önünü göremeyip şarampole hızla girip bir vatandaşın evine inen toprak yola çarpması sonucu ancak durabildi.

Köydeki vatandaşların kazayı görüp hemen yardıma gitmesi sonucunda aracın içinde ki sürücü çıkartıldı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücü” Hastaneden
evime dönüyordum, köyün girişinden biraz ileride Baştarla köyü yolundan hızla çıkan diğer sürücü uzun farlarını üzerime yönlendirdi. O an önümü göremedim ve çevredeki elektrik direklerine çarpmamak için direksiyonumu şarampole doğru döndürdüm. Çarpmanın etkisiyle toprak yola vurup ancak durabildim” diye konuştu.

Etraftaki vatandaşların ve bir traktörün yardımıyla yol kenarından çıkarılan araç müsait bir alana çekildi.

Kazazede kontrolleri için hastaneye gönderilirken Jandarma ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın