Patnos’ta İlginç Kaza

Patnos’ta İlginç Kaza Ağrı’nın Patnos ilçesinde talihsiz bir trafik kazası yaşandı. Alınan bilgilere göre Ağrı-Van karayolunda, Erciş istikametinden gelip Patnos’a gitmekte olan mobilya malzemeleri yüklü bir kamyonet aşırı dolu yağışından kurtulmak için geri geri girmek istediği petrol istasyonun duvarına hızla çarpıp, aracın kasa kısmı duvarı delerek kamyonetin yarısının diğer taraftan çıkmasına sebep oldu. Duvarın diğer..

Patnos’ta İlginç Kaza
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Patnos’ta İlginç Kaza

Ağrı’nın Patnos ilçesinde talihsiz bir trafik kazası yaşandı.

Alınan bilgilere göre Ağrı-Van karayolunda, Erciş istikametinden gelip Patnos’a gitmekte olan mobilya malzemeleri yüklü bir kamyonet aşırı dolu yağışından kurtulmak için geri geri girmek istediği petrol istasyonun duvarına hızla çarpıp, aracın kasa kısmı duvarı delerek kamyonetin yarısının diğer taraftan çıkmasına sebep oldu.

Duvarın diğer tarafında park halinde bulunan bir hafriyat kamyonun hasar görmesine neden oldu.

Aşırı dolu yağışının başlamasıyla başka bir kazaya sebebiyet vermemek adına Değirmendüzü köyünde bulunan SolmazPetrol istasyonuna girip yağışın sona ermesini beklemek için petrole girmek istediğini belirten sürücü” yağıştan dolayı önümü göremedim. Bende geri geri gelip istasyona girmek istedim. Bir anda aracın hâkimiyetini kaybettim ve duvara çarptım.” diye söyledi.

Köyde bulunan vatandaşların ve bir iş makinasının yardımıyla duvardan çıkarılan kamyonet, uygun bir yere çekildi.

Yaşanan talihsiz kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın