Patnos Belediyesi Eş Başkanları Yol Çalışmalarını Yerinde İncelediler

Patnos Belediyesi Eş Başkanları Yol Çalışmalarını Yerinde İncelediler Patnos Belediye Eş Başkanı Müşerref Geçer ve Emrah Kılıç, Yunus Emre, Sütlü Pınar, İnönü, ve Çay Mahallelerindeki çalışmalarını yerinde inceledi. Patnos Belediye Eş Başkanı ilk olarak Yunus Emre Mahallesi’nden geçen bulvar güzergahının çalışmalarına ilişkin bilgi aldı. çalışmalarından sorumlu ilgili belediye Yetkililerinden bilgi alan Başkan Kılıç, daha sonra..

Patnos Belediyesi Eş Başkanları Yol Çalışmalarını Yerinde İncelediler
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Patnos Belediyesi Eş Başkanları Yol Çalışmalarını Yerinde İncelediler

Patnos Belediye Eş Başkanı Müşerref Geçer ve Emrah Kılıç, Yunus Emre, Sütlü Pınar, İnönü, ve Çay Mahallelerindeki çalışmalarını yerinde inceledi.

Patnos Belediye Eş Başkanı ilk olarak Yunus Emre Mahallesi’nden geçen bulvar güzergahının çalışmalarına ilişkin bilgi aldı. çalışmalarından sorumlu ilgili belediye Yetkililerinden bilgi alan Başkan Kılıç, daha sonra Sütlüpınar Serhad Mahallesi ve İnönü Mahallelerini ziyaret etti.

Çalışmaların hızla ilerlediğini dile getiren Belediye Eş Başkanı Emrah Kılıç, mevsim koşullarının elverişliliği doğrultusunda çalışmalar aksamadan ilerleyeceğini ve etap etap hizmete açılacağını kaydetti. Evet imkanlarımız kısıtlı olsada borçlarımız olsada halkımız için elimizden gelen herşeyi yapacağız. İlk gün verdiğimiz sözün arkasında olacağız. Dedi.

Haberci 04 (haberci_ocz04@hotmail.com)

İlk yorumu siz yazın